Atsiliepimai

 • Testimonial
  We found Vykintas to be extremely professional and efficient during the process of updating our website. As we were completely changing the whole look of our website, different decisions were made every day and Vykintas ensured that he was always at the end of an e-mail and sorted every query we had within a few hours - day or night! We are so pleased with the outcome of our new website, and we are so happy to still have him available to help us with any amendments!
  Chris DrakeDrake Land Developments Ltd
 • Testimonial
  Vykintas was the perfect combination of friendly, efficient, local and available for support whenever I required it. Our brief was a completely updated and refreshed website, and he delivered a product which is both easy to maintain, and very popular with our members.
  Sarah MitrikėComps Sec, Formula Junior Historic Racing Association
 • Testimonial
  Kurdami elektroninę svetainę, ieškojome žmonių, kurie ne tik kurtų gražius dalykus, tačiau gebėtų suprasti mūsų verslo specifiką ir ją atskleisti. Esame patenkinti Vykinto darbo rezultatais – profesionalus bendravimas, terminų laikymasis, o svarbiausia kliento girdėjimas ir argumentuoti pasiūlymai.
  Aistė ŽalevičienėCEO, SIAULIAI SUBCONTRACTING CLUSTER
 • Testimonial
  Reliable and professional partner. Vykintas knowledge and communication skills makes all the work to go smooth and fast. It is a great pleasure to recommend Vykintas as an expert in his field.
  Rita TverijonaitėMarketing Coordinator at BALTIK VAIRAS
 • Testimonial
  Su Webitema kolektyvu bendradarbiaujame ne pirmą sezoną. Esame labai patenkinti partnerių profesionalumu - viskas atliekama labai tiksliai ir greitai. O tai yra labai mūsų svetainės lankytojams. Vykinto vadovaujama komanda geba ne tik įsiklausyti į mūsų pageidavimus, bet patys siūlo naujovių, patobulinimų. Todėl mums niekada nekilo mintis ieškotis kitų partnerių.
  Gintaras Šiuparyskrepšinio klubo "Šiauliai" atstovas spaudai
 • Testimonial
  Puikus, produktyvus darbas ir bendradarbiavimas. Mano norai, pageidavimai, mintys ir kūryba buvo paversti naujausiais technologiniais sprendimais. Super atsakingas, bei super super punktualus žmogus, kuris apgalvojo ir gilinosi į kiekvieną smulkmeną, kad prieitume gero bendro darbo rezultato! Ačiū, Vykintui ir komandai!
  Gabrielė ŠčeponavičienėKūrybos studijos „Stebuklinė“ įkūrėja ir dizainerė
 • Testimonial
  Esame labai dėkingi Webitema komandai uz mūsų elektroninę svetainę. Greitai ir operatyviai išsiaiškino visus poreikius bei pasiūlė geriausius sprendimus. Džiaugiamės greitu darbu, bei konsultacijomis, tai labai svarbu taupant mūsų ir Jūsų laiką. Rekomenduojame 101% ! Tikimės dar ne vieno bendro darbo su Jūsų komanda!
  Justina GedminėJUST.IN įkūrėja ir dizainerė www.justin.lt

MŪSŲ KLIENTAI

client9
client9
client9
client9
client9
client9
client9
client9
client9
client9
client9
client9
client9
client9
client9
client9

SUSISIEKITE

Telefonu

I-V: 9.00 – 17.00
+37061605292

El. paštu

I-VII: 24/7
info@webitema.lt

Socialiniais tinklais