Paslaugos

DIZAINAS ir UX

Mūsų komanda kuria šiuolaikiškus, patrauklius ir lengvai naudojamus interneto svetainių dizainus, kurie yra pritaikyti mobiliesiems įrenginiams ir nukreipimo puslapius (ang. landing page). Ypatingą dėmesį skiriamas draugiškai vartotojo sąsajai. Pagal Jūsų įmonės poreikį sukursime darbų valdymo sistemos dizainą.

web dizainas
programavimas

PROGRAMAVIMAS

Kuriame įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo internetines svetaines – įmonės, produkto ar paslaugos reprezentacinės svetainės, elektroninės parduotuvės ar individualūs verslo sprendimai. Tinklalapiai pritaikomi mobiliesiems įrenginiams ir yra draugiški interneto paieškos sistemoms. Pasirūpiname duomenų saugumu ir paruošiame atsargines kopijas, įdiegiame analitikos įrankius.

KONSULTAVIMAS

Turite puikių idėjų, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Norite patobulinti savo turimas sistemas, tačiau nežinote naujausių technologinių tendencijų? Teikiame profesionalias internetinių sprendimų konsultacijas. Galime padėti išsigryninti idėjas ir įvertinti jų realiziavimo kainą ir administruoti internetinius projektus.

web konsultacijos
internetinis marketingas

INTERNETINIS MARKETINGAS

Pasirūpinsime Jūsų internetinės svetainės matomumu ir konversijų sekimu. Teikiame efektyvių „Adwords“ ir „Facebook“ reklamos kampanijų kūrimo, priežiūros bei optimizavimo paslaugas. Kuriame socialinių tinklų strategijas ir patrauklų turinį, kuris padeda jas įgyvendinti. Atliekame vidinę puslapio optimizaciją (On-page SEO) ir įdiegiame „Google Analytics“ įrankį.

845
Kodo eilutės
1
Laimingi klientai
9999
Klaidos
123
Numinti kilometrai

Turite klausimų?

Į užklausas įprastai atsakome per 24 valandas.
Call Now Button