CheetahO – nuotraukų optimizavimo įrankis

Pagerinkite nemokamai savo internetinės svetainės krovimo greitį

Nuotraukų optimizavimas tinklalapiui ar komercijai

Prieš keldami nuotraukas į interneto svetainę ar el. parduotuvę atkreipkite dėmesį koks yra media informacijos dydis. Kuo aukštesnės rezoliucijos yra nuotrauka, tuo geresnė jos kokybė, bet tuo pačiu ir užima daugiau vietos serveryje. Automatiškai tampa ilgesnis ir sistemos (tinklalapio ar el. parduotuvės) užkrovimo greitis. Siūlome nemokamai išbandyti nuotraukų optimizavimo įrankį internete.

Pasitikrinti savo tinklalapio ar el. parduotuvės užkrovimo greitį, o taip pat sužinoti siūlomas rekomendacijas optimizavimui pasinaudokite nemokamu „Google“ įrankiu. Įsitikinti koks svarbus yra svetainės krovimo greitis svetainės reitingavimui paieškos sistemose rekomenduojame perskaityti šį oficialų „Google“ blog’o įrašą.

Įskiepis „Wordpress“ turinio valdymo sistemai

Atsižvelgiant į turinio valdymo sistemų populiariumą bei modulių plėtojimo galimybes – sukurtas modulis būtent „Wordpress“ turinio valdymo sistemai. Įskiepį galite nemokamai parsisiųsti iš oficialios „Wordpress“ svetainės. Pateikiama išsami instrukcija kaip įsidiegti įskiepį į savo svetainę.

Call Now Button