Photo1moment – renginių nuotraukų portalas

Šis projektas - tai virtualus nuotraukų turgus, kurio pagrindiniai dalyviai - profesionalūs fotografai, viešų ir privačių renginių organizatoriai ir tie, kuriems reikia kokybiškų renginyje užfiksuotų akimirkų.

Apie projektą

Renginių nuotraukų portalas, apjungiantis profesionalius (ir ne tik!) renginių fotografus, renginių organizatorius bei renginių dalyvius. Portalo dėka, fotografai turi galimybę renginio nuotraukas parduotu ne tik tiesioginiams savo užsakovams, bet ir renginių dalyviams.

Portalo galimybės

Užsiregistravę vartotojai (registruotis galima ir socialinių tinklų Facebook, Google+ pagalba) talpina nuotraukas, nusistato jų kainas, raktažodžius bei aprašymus (visur galimi masiniai veiksmai vieno mygtuko paspaudimu). Galima susikurti savo darbų (nuotraukų) portfolio. Sistema generuoja fotografų reitingus bei topus pagal nuotraukų peržiūras, pirkimą bei fotografo aktyvumą.
Renginių organizatoriai valdo renginius (viešus bei privačius), gali įkelti (parduoti, dalintis nemokamai) nuotraukas, komunikuoti tiesiogiai su fotografais per internetinę sistemą.
Vartotojai, gali peržiūrėti viešus bei privačius renginius (priklausomai nuo renginio sukūrėjo nustatytų teisių) – pirkti ar nemokamai, jei fotografas nustato tokią galimybę, parsisiųsti nuotraukas, užsisakyti bei gauti pagamintą fotoalbumą kietu viršeliu. Į visus dažniausiai užduodamus vartotojų klausimus atsakymus sufleruoja interaktyvus ir draugiškas DUK.

Visos portale viešai publikuojamos nuotraukos yra apsaugotos nuo nelegalaus parsisiuntimo bei vandens ženklais.

Informacija kituose media kanaluose:  Startup Lithuania

detali paieška web dizainas informacijos redagavimas portalas bendradarbiavimas volkswagen responsive design progreso konferencija

Call Now Button